Yaban Mersini Kurusu - 1 Kg Paket-Eylül 2016

Yaban Mersini Kurusu  - 1 Kg Paket-Eylül 2016
 
Yaban Mersini Kurusu  - 1 Kg Paket-Eylül 2016 Yaban Mersini Kurusu  - 1 Kg Paket-Eylül 2016 Yaban Mersini Kurusu  - 1 Kg Paket-Eylül 2016 Yaban Mersini Kurusu  - 1 Kg Paket-Eylül 2016
Marka: Ekin
Ürün Kodu: ymersinikurusu
Kazanacağınız Puan: 1
Stok Durumu: Stokda Yok
KDV Dahil: 70TL
Satın almak için gerekli puan: 120
Facebook Paylaş Google Paylaş
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

İlginiz için Teşekkür ederiz Bir sonraki satışımız Eylül 2016 tarihinden itibaren başlayacaktır. ( Güncelleme tarihi: 22/05/2016)

2015 yılı kurutulmuş yaban mersininlerimiz 15 Ekim’den itibaren satışa sunulmuştur. Bu yıl mevsimsel nedenlerden dolayı ürün miktarı az ve kurutulması uzun süre almıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Ürünümüz yaban mersini familyasında bulunan en yüksek antioksidan içeriğe sahip olan Karadeniz Bölgesinde ( Trabzon , Artvin , Giresun , Rize , Ordu ) doğal yaban mersinlerinden hazırlandı. Ürün hijyen kurallarına uyularak doğal yöntemlerle meyvenin içeriğindeki organik maddelere zarar vermeyecek şekilde kurutuldu. Yaban mersini kurusu ürünümüzün içeriğinde ürün bozulmasını engelleyici (koruyucu) herhangi bir kimyasal madde kullanılmamıştır. Ürünümüz uzun süre muhafaza edilebilmesi için 7/1 oranında kurutulmuş olup meyve içeriğindeki nem miktarı çok azdır. Ürününün hazırlanmasında tüketicilerimizin ihtiyaçları göz önünde bulundurulmaktadır.

Ürünü kapalı bir ambalajda buz dolabınızda 1 yıl muhafaza edebilirsiniz. Yaban mersini kurusunu şifa amaçlı kullanacaklar için çayını yaparak kullanmalarınız tavsiye ederiz. 1 kg kurutulmuş ürün 1 kişilik kullanım için iki ay yeterli olmaktadır.

AMBALAJ :

1000 Gram  Paket

 

YABAN MERSİNİ ÇAYI NASIL HAZIRLANIR…

 Öncelikle şunu açıklamak istiyorum   poşet çayları renklendirici madde ve %20-30  yaban mersini içerdiği için poşet çayı kullanmamanızı meyvenin kurusundan çayını yapmanızı öneriyoruz.

Gerekli Malzemeler:

Kurutulmuş Yaban mersini

Çaydanlık yada 1 Bardak Sıcak Su…

1 Bardak Çay Hazırlamak İçin :

1 bardak kaynamış suya 2 şeker kaşığı yaban mersini
kurusu katılıp üzeri kapatılarak 10-15 dakika demlenmesi için
beklenmelidir.

Çaydanlıkta hazırlamak için:

Küçük bir çaydanlıkta suya 2 yemek kaşığı yabanmersini (Blueberry) kurusu ilave edilir.

Su kaynamaya başladıktan 2-3 dk sonra çaydanlığı ateşden alın .Çayınız kullanıma hazırdır.

Ekin Doğal Ürünler Notu: Yaban mersini çayını sabah ve akşam 1 bardak içilmesi daha etkili olacaktır. Fazla miktarda içilen çayın bir yan etkisi olmamaktadır. Şeker hastası değilseniz , çaya biraz tatlandırıcı katabilirsiniz.

Sağlıklı Günler Dileriz

Miktar
Miktar 1000 Gramlık Paket

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Ekindogalurunler.Com- Ekin Doğal Ürünler © 2019