Gizlilik Sözleşmesi / Politikası

WEB SİTESİ GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Kayıt ve bilgiyi paylaşma

Ekindogalurunler.com  üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, Ekin Doğal Ürünler tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Üyelik işlemleri süresince istenen şahsi bilgilerinizi,  faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamayı ve de satmamayı siz değerli müşterilerine taahhüt eder.    Bir sipariş oluşturmanız durumunda ; isim, adres ve telefon bilgileriniz, siparişinizin size iletilmesi için, ilgili kargo firmasına sunulmaktadır.

Ekindogalurunler.com bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Ödeme ve güvenlik

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, müşterilerimizin güvenliğini en üst düzeyde tutmak amacıyla hiçbir şekilde ekindogalurunler.com sunucularında tutulmamaktadır . Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin ekindogalurunler.com  ara yüzü üzerinden banka/ilgili kart kuruluşu ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Kullanıcı web sitesi aracılığıyla kredi kartı bilgisi verirken bu bilgi SSL teknolojisi ile şifrelenir. Sipariş formu gibi güvenli bir sayfadayken browser kilitlenir.

İLETİŞİM

Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekin Fidan Gıda San. Tar. Ür. Yet. ve Tic. Ltd . Şti
Adres: Akkese Köyü Dere Mevkii no17/2 ( Şalpazarı Karayolu 3.km) , 61800
Beşikdüzü, TRABZON
Tel: +90 462 871 55 10
Faks: +90 532 454 2084
Mail adresi: bilgi@ekindogalurunler.com

 

Ekindogalurunler.Com- Ekin Doğal Ürünler © 2019